Regały wjezdne drive-in

Regały wjezdne drive-in to typ regałów, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie magazynu w którym składowane są towary. Przeznaczone są głównie do ładunków jednorodnych. Umieszczanie towarów i palet na regały wjezdne odbywa się jedna za drugą na specjalnych stabilnych szynach nośnych o bardzo dużej nośności.

Regały wjezdne drive-in - korzyści

 • Regały wjezdne są przeznaczone do ładunków jednorodnych
 • Pełne wykorzystanie powierzchni składowania (nawet do 85%) - redukujemy liczbę korytarzy znajdujących się zwykle pomiędzy regałami, dzięki czemu wózki widłowe mogą wjechać do wnętrza regału wjezdnego
 • Ekonomiczny sposób na składowanie ładunków paletowych
 • Korytarze, do których wjeżdża wózek możemy dostosować do wymaganej przez Ciebie wysokości i głębokości
 • Regały wjezdne drive in zapewniają bezpieczne wielopoziomowe składowanie
 • Dodatkowe wyposażenie takie jak najazdy szyny, ograniczniki i ochraniacze i inne zapewniają jeszcze łatwiejsze wprowadzanie palet i bezpieczniejsze poruszanie się wózka w kanale regału
regały wjezdne drive-in

Wózek widłowy może swobodnie wjechać do regału wjezdnego


regały wjezdne budowa drive-in
regały paletowe wjezdne
regał wjezdny drive-in
regały magazynowe wjezdne drive-in
Odbierz Bezpłatną Wycenę - Zapraszamy do kontaktu
Zadzwoń: 32 271-21-78 Wyślij zapytanie

Regały wjezdne

Dobra organizacja magazynu to klucz do sprawnej logistyki. Nowoczesne regały wjezdne pozwalają osiągnąć ten cel. Wykorzystuję one metodę magazynowania LIFO - towar, który został ustawiony jako ostatni, będzie zdjęty z regału jako pierwszy. Nasze regały drive in można stosować do przechowywania towarów jednorodnych lub różnorodnych, a także grup produktów. Każdy regał można przystosować do danego typu produktów. Popularne regały wjezdne umożliwiają składowanie produktów na standardowych paletach.

W naszej ofercie dostępne są różne regały wjezdne, które pozwalają na taką organizację magazynu, żeby wszystkie procesy był realizowane w sprawny sposób. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszy typ regałów.

Profesjonalne regały drive in dają możliwość pełnego wykorzystania przestrzeni dostępnej w magazynie. Towary składowane są wertykalnie i horyzontalnie, co sprawia, że przestrzeń wykorzystywana jest w znacznie większym stopniu, niż przy ustawieniu palet na wolnej przestrzeni. Oferowane przez naszą firmę regały wjezdne to lepsza optymalizacja przestrzeni magazynowej, co przekłada się też na sprawniejszą logistykę.

Czas potrzebny na zlokalizowanie towarów, ich przetransportowanie i załadunek znacznie się zmniejsza. Wytrzymałe regały wjezdne to bezpieczeństwo dla wszystkich pracowników. Regały zbudowane są z metalowych profili, których wymiary odpowiadają regałom paletowym. Palety układane są na szynach. Profile dostępne są w różnych kolorach z palety RAL. Nasze regały wjezdne są też zabezpieczone przed korozją.

Regały drive-in

Zajmujemy się sprzedażą regałów wjezdnych i doskonale znamy się na swojej pracy. Nasi specjaliści są w stanie doradzić, jakie rozwiązania wybrać. Szeroki wybór produktów i rozwiązań pozwala zwiększyć bezpieczeństwo pracowników, a sprawdzone regały drive in przekładają się na lepszą organizację pracy.

Oferowane przez nas regały wjezdne wykonane są zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi normami technicznymi. Kładziemy duży nacisk na to, żeby wszystkie elementy były do siebie starannie dopasowane. Oprócz regałów, oferujemy także dodatkowe systemy mocujące oraz zabezpieczające.

Zalety regałów wjezdnych:

 • Duże wykorzystanie pojemności magazynu
 • Korzystny stosunek ceny do jakości
 • Bezpieczne i stabilne składowanie towarów
 • Wykorzystanie zasady LIFO
 • Modułowa budowa pozwalająca na rozbudowę i modyfikacje
 • Wymiary dopasowane do przechowywanych towarów

Regały wjezdne używane i nowe

W naszej ofercie znajdują się regały magazynowe na które nie trzeba długo czekać. Dla przedsiębiorców czas jest kluczowy i zdajemy sobie z tego sprawę. Oferowane regały drive in dostępne są od ręki w dużych ilościach. Dzięki temu można szybko wyposażyć nawet duży magazyn, który po zmontowaniu regałów będzie mógł od razu zacząć przyjmować towar.

Przydatne regały wjezdne mają budowę modułową, co pozwala rozbudowywać je w praktycznie dowolny sposób. Należy przy tym pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. W razie potrzeby nasi specjaliści dokonają wszystkich niezbędnych obliczeń i pomogą Państwu wybrać takie regały, które będą odpowiednie dla danego typu produktów.

Nie tylko sprzedajemy regał wjezdne, ale też zajmujemy się ich montażem i serwisowaniem. Nasi Klienci nie muszą martwić się o obsługę regałów w przyszłości. W ramach świadczonych przez nas usług dostarczymy i zamontujemy regały drive in w magazynie, dokonamy niezbędnych napraw i przeprowadzimy okresowe badania techniczne. Regały z czasem wymagają drobnych napraw - szczególnie te intensywnie eksploatowane.

Wiemy, które elementy regałów wjezdnych zużywają się najszybciej, co pozwala nam na szybkie eliminowanie problemów. Kompleksowa obsługa, którą świadczymy, przekłada się na większe bezpieczeństwo pracowników i mniejszą ilość zmartwień dla pracodawców.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Wiele firm z zadowoleniem skorzystało z doradztwa i ulepszyło swoje magazyny.

Zadzwoń +48 786 811 730
Copyright © 2023 Unimont.pl - Regały magazynowe - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech